Ex-Prinsen met hun kabinetten
 

Mooi hè, die blauwe kleurtjes. Dat is natuurlijk niet voor niets gedaan, want sommige Prinsen zijn zo in de wolken geraakt, waardoor ze zelfs zijn gaan denken dat ze als Dorstlustige Hoogheid plotseling ook nog eens blauw bloed hebben gekregen.

 

.

 

In 1952 kregen we in Knotsenburg voor het eerst een naoorlogse Prins, daarvoor waren er nooit carnavals-Prinsen. 

Het begon allemaal bij
Prins: Nico Grijpink (de Blauwe Schuit) als Nico den Eerste (foto), die ook bekendheid kreeg door de Zomerfeesten, die later weer Vierdaagsefeesten werden genoemd. Van 1952 tot 1959 was hij Prins en zo te begrijpen had hij twee Adjudanten, namelijk Jos van Aerde en Herbert Meeuwese (de Blauwe Schuit). Er was blijkbaar maar een Page namelijk José Stal (in latere jaren van St.Anneke).

 

.

 

Ook kwam er een overkoepelend orgaan, bestuurders dus, die zoals ik het zie, nog belangrijker zijn, maar wel op de achtergrond behoren te staan. (hint voor de toekomst). 

In 1959 kwam Prins: Theo den Eerste Eikmans (de Letste Stuver en ook van de Vrolijk Knotsen) (foto), beter bekend als Graodus fan Nimwegen en de schrijver van het Knotsenburgse volkslied 'al mo we krupe'. Zijn Adjudanten waren Ger van de Ing Sr. en Gijs Holleman. En er was een Page: Gonny Kilkens.  

 

.

 

In 1960-1961 en 1962 regeerde Prins: Hans den Eerste Velu (foto), een man die bekend stond om zijn wonderschone speeches met een grote woordenschat en zijn vele woordspelingen. Later presenteerde hij de Herenzitting en was het een genot om naar hem te luisteren. (Eigenlijk zou Frans Alart in 1960 prins worden, maar zijn verloofde stak daar op het laatste moment een stokje voor).
Zijn kabinet bestond alleen uit mannen.
Adjudanten,
drie zelfs,
waren Theo Schippers en Herbert Meeuwese (de Blauwe Schuit) en Jos van Aerde.

 

.

 

1963 Prins: Louis den Eerste Broekkamp  (foto) (de Blauwe schuit).
Adjudanten: Jos van Aerde en
Jan Oerlemans (St. Anneke) Pages: Herma Broekkamp, Maartje Peters en Hannie van Rosmalen (allen de Blauwe Schuit).

 

.

 

In 1964 was Prins:John den Eerste Bertine) (foto) Prins carnaval (de Blauwe Schuit), ook al zo'n bekende man achter die Zomerfeesten en later ook van de Herenzitting. Zijn eigenlijke naam was John van ‘t Veen.
Zijn Adjudanten waren Leo Jacobs en Jos van Aerde en tja, geen
Pages.

 

.

 

1965 Prins: Jos den Eerste van Grinsven (foto), afkomstig van de Limoskazerne, evenals zijn Adjudanten: Jan Kerssemakers en Jan Maas en de pages Annette Kerssemakrs en Annemarie Springer.

 

.

 

1966 Opnieuw Prins: Jos den Eerste van Grinsven.
Adjudanten:
Joop Danner (Limoskazerne)  en George Wannet van de Federatie Nijmeegse Carnavalsverenigingen. Pages: Ineke van Lierop-Schouten en Ellen Spies (Kolpingvereniging).

 

.

 

1967 Opnieuw Prins: Louis den Eerste Broekkamp (de Blauwe Schuit).
Een adjudant: Jos van Aerden (de Blauwe Schuit) en pages Tineke Broekkamp en Wies Broekkamp (Beiden de Blauwe Schuit).

 

.

 

1968 Prins: Toon den Eerste Heijmans (foto).
Adjudanten:
Ben Berends, die meteen op de avond van de proclamatie afhaakte, zodat de andere adjudant George Wannet, als enige overbleef, maar met wel liefst vier pages, waaronder Pauline en Marna Draat. Van de twee anderen zijn geen namen bekend.
Chef Protocol:
George Wannet, blijkbaar in een dubbelrol.

 

.

 

1969 Prins: Onno den Eerste Luske  (foto)  Hij was de Eerste Prins van Knotsenburg, want vanaf dat moment heet Nijmegen tijdens het carnaval voortaan Knotsenburg. Deze naam was bedacht door Theo Draat.
Adjudanten:
Leo de Kort en Jos Peters.
Pages:
Bea Peeters en Margreet Koopmans en reservepages Marion en Lidwien Hekking.

 

.

 

1970 Prins: Theo de Tweede van Steen (foto).
Adjudanten:
Jos Peters (Vastenaovond Knonne) en Paul Geerling (Kiek ze Kieke). 
En zo maar Pages 6 zelfs:
Margot en Sanne en later ook Maike, Pauline, Marianne en Suzanne. Die Theo den Tweede was blijkbaar een liefhebber Chef Protocol: George Wannet, die blijkbaar ook blij was met zoveel schoons en hij dus nog maar even bleef.

Supervisor (chef protocol): George Wannet.

Het langst zittende kabinet, gezien vanaf 1971 de proclamatie in januari zou gaan plaatsvinden (7 november 1969 tot en met 8 januari 1971)

 

.

 

1971 Prins: Jan den Eerste Schoeber  (foto) (de Vastenaovond Knonne).
Adjudanten:
George Wannet
(de Blauwe Schuit) en Joop Danner
Pages:
Ria Keser, Marian van Lier en José Vincent (alle drie geen lid van een carnavalsvereniging).

 

.

 

1972 Prins: Maarten den Eerste Niland (foto).
Adjudanten:
Joop Danner en Gerard Niland en Paul Haefkens.
Pages: Pauline Draat, Ria Keser en Lydia Tax.
Chef Protocol:
Paul Haefkens.

 

.

 

1973 Prins: Jan den Tweede van Wichen (foto) (de Blauwe Schuit).
Adjudanten:
Jan Lauret en Jeff Wessels.
Pages:
Gonny Burgers
(de Blauwe Schuit), Marlène Broekhuizen en Marijke Kokke (de Blauwe Schuit).
Chef Protocol:
Joop Fackeldey (St.Anneke).
En hier de eerste Jeugdprins:
Robby van Son (foto).

Chef Protocol: Carol Boef.

Druk had zo'n Prins het wel, want het aantal carnavalsverenigingen in de jaren zeventig liep behoorlijk op.

 

.

 

1974 Prins: Carol den Eerste Boef ('t Geberste Kruukske)  (foto).
Adjudanten:
Jan Lauret en Jo Migo
(’t Geberste Kruukske).
Pages:
Marja Smid en Ria van ‘t Hart 
(’t Geberste Kruukske).
Chef Protocol:
Joop Fackeldey (St.Anneke).
Jeugdprins:
geen.
 

 

..

 

1975 Prins: Jan den Derde Lauret (foto).
Adjudanten:
Paul Geerling (Kiek ze Kieke.) en Ton Peters.
Pages:
Letty Bakker (Kiek ze Kieke) en Ria van ‘t Hart. 
Chef Protocol:
Joop Fackeldey (St.Anneke).
Jeugdprins:
Theo den Eerste Roebers
(foto).
Pages:
Danny Roelofsen en Randa Kerkens.
Adjudant:
Willy Oudenbos.
Chef Protocol: van de Sande.

 

.

 

1976 Prins: Cees den Eerste van der Velden (foto).
Adjudanten:
Eric Heijnen en Frans Moedt.

Pages:
José Oudvorst en Yvonne Lieskamp.
Chef Protocol:
Ton van der Laar (de Blauwe Schuit). 
Jeugdprins:
Pim den Eerste Vos (foto).
Pages:
Astrid en Patricia.
Adjudanten:
Chef Protocol: Ton van der Laar (de Blauwe Schuit). 

 

.

 

1977 Prins: Frans den Eerste Veugelers (foto) (St.Anneke). 
Adjudanten:
Ruud de Vries (de Waoterjokers) en Gerrit van de Bovenkamp. 
Pages:
Hetty Willems (de Slurfers) en Hanny Stam 
(de Grasschoppers).
Chef Protocol: Ton van der Laar (de Blauwe Schuit). 

Jeugdprins:
Erwin den Eerste Rengers.
Pages:
Irma en Carla Janssen.  
Adjudanten:            
Chef Protocol:
Ton van der Laar (de Blauwe Schuit). 

 

.

 

1978 Prins: Ad den Eerste Lansink (foto)
Adjudanten:
Huub Schuurmans en Will Tunnessen
(de Vrolijke Heikneuters).
Pages:
Annemarie Meij en Margot van der Meer. 
Chef Protocol: Ton van der Laar (
de Blauwe Schuit). 
Jeugdprins:
Marc den Eerste van den Broek.
Page: Ellen Pijper.                    
Adjudant:
Ab Rengers.
Chef Protocol: Ton van der Laar (de Blauwe Schuit). 

 

.

 

1979 Prins: Piet den Eerste Bruins (foto) landt met een helikopter op de Waalkade.
Adjudanten:
Theo Huijs (de Vrolijke Heikneuters) en Ger Reinders (
de Slurfers).
Pages:
Marga Polak en Astrid van Baardewijk 
(beiden ’t Gerberste Kruukske).
Chef Protocol: Ton van der Laar (
de Blauwe Schuit). 
Jeugdprins:
Marcel den Eerste Gidding (De Vrolijke Heikneuters).
Pages:
Brigitte Rengers en Anita Dahl.
Adjudanten:
Ab Rengers, Jo van Baardewijk en L. de Pijper.
Chef Protocol: Ton van der Laar (de Blauwe Schuit).

 

.

 

1980 Prins: Winfried den Eerste Smolders (foto).
Adjudanten:
Henk Geurts
(Keulse Pot) en Adri Houtzager.
Pages:
Marian Corbeel en Miranda Heijmans.
Chef Protocol: 
Ton van der Laar (
de Blauwe Schuit).
Jeugdprins:
René den Eerste van Houts
('t Geberste Kruukske)
Pages:
Miranda van Haren en Renate Oth.                           
Adjudanten:
Joop van den Heuvel, Chris Boerboom (Sint Anneke) en Jo van Baardewijk.
Chef Protocol: Ton van der Laar
(de Blauwe Schuit).

 

.

 

1981 Prins: Dick den Eerste Huisman (foto) (Blauwe Schuit).
Adjudanten:
Lody Glaser en Peter Saleming ('t Geberste Kruukske).   
Pages:
Lilian Swinkels-Peters en Marian Gielens (beiden Dansschool Vermeulen).
Chef Protocol:
Ton van der Laar (de Blauwe Schuit).
Jeugdprins:
Oscar den Eerste
Bergamin ('t Swerte Schaop).
Pages:
Pauline Kuipers en Mirjam Hofman.                             
Adjudanten:
 Joop van den Heuvel en Chris Boerboom (Sint Anneke).
Chef Protocol: Ton van der Laar (de Blauwe Schuit).

 

.

 

1982 Prins: Jos den Tweede van Lier (foto) (Kiek ze Kieke)
Adjudanten:
Jos Hulsen (St.Anneke) en Hans de Leeuw 
('t Swerte Schaop).
Pages: Edith Sjoerdsma en Angela Sanders (Beide de Slufers)
Chef Protocol:
Gerrit van de Bovenkamp.
Jeugdprins:
Maurice den Eerste Adriaanse
(foto) ('t Gerberste Kruukske).
Pages:
Chantal Hoogveld (de Blauwe Schuit) en Esther Claassen (de Vrolijke Heikneuters). 
Adjudanten:
Chris Boerboom (St. Anneke) en Ron Moons
.  
Chef Protocol: Gerrit van de Bovenkamp.

 

..

 

1983 Prins: Ruud den Eerste Kleinschiphorst (foto) (de Waoterjokers).
Adjudanten:
Harry Wolf en Gerard Prudon.
Pages: 
Marina Melsen en Anita Smits.                          
Chef Protocol:
Gerrit van de Bovenkamp.
Jeugdprins:
Paul den Eerste Tjallinks
(foto).
Pages:
Debby Engels en Claudia Bernards .
Adjudanten:
Chris Boerboom
(St.Anneke) en Ger de Groot (St.Anneke).
Chef Protocol: Gerrit van de Bovenkamp.

 

.

 

1984 Prins: Frans den Tweede de Bruijn (foto) ('t Swerte Schaop). 
Adjudanten:
Jos Hulsen (St.Anneke) en Rob Dado (St.Anneke).
Pages: Conny de Kluijs (Kiek ze Kieke) en Marian Claassen (de Vrolijke Heikneuters).
Chef Protocol:
Wiet Benda.
Jeugdprins:
Roy den Eerste Kokke
(foto).
Pages:
Annemarie Zink (de Dolle Mollen) en Bianca KLeinschiphorst (de Waoterjokers).          
Adjudanten:
Chris Boerboom
(St.Anneke) en Ger de Groot (St.Anneke).
Chef Protocol: Wiet Benda.

 

.

 

1985 Prins: Wiet den Eerste Benda  (de Laeckenhalridders) (foto).
Adjudanten:
Paul Holleman en Joop Prudon (beiden
de Grasschoppers).
Pages:
Loesje Benda (dochter van) en Judith Siebenheller 
(de Laeckenhalridders).
Chef Protocol: Wiet Benda.
Jeugdprins:
Frank den Eerste 
Glaser (de Grasschoppers) (foto).
Pages: Laura Baisly en Debby Geuzenbroek.                    
Adjudanten:
Chis Boerboom (St.Anneke) en Ger de Groot (St.Anneke). 
Chef Protocol: Joop Fackeldey (St. Anneke).

Prinsenproclamatie: Na jarenlang plaats te hebben gevonden in januari, verhuist deze naar de tweede zaterdag in november. Vooraf is aan de carnavalsverenigingen hierover hun mening gevraagd. Kiek ze Kieke was hierop tegen.  
Het gevolg was wel dat Wiet Benda de kortst zittende Prins ooit werd, met zijn motto:Beter effe dan nooit.

 

.

 

1986 Prins: Ger den Eerste van der Ing (foto) ('t Letste Muntje) .
Adjudanten:
Gerard Nijhof
 (De Vastenaovond Knonne) en Theo Wullings (de Waoterjokers).
Pages:
Christa Boef ('t Geberste Kruukske) en Petra Koen
('t Schependom).
Chef Protocol:
Dit jaar geen Chef Protocol. Het Bestuur achtte dit niet nodig. Het dagelijks Bestuur begeleidt het Kabinet en Joop Fackeldey
(Sint Anneke) wordt belast met de uitvoering van de taken. 
Jeugdprins: Luciano den Eerste D’Agnalo Vallan 
(foto).
Pages: Marion Benders (St Anneke) en Hanneline Adriaanse ('t Geberste Kruukske)
.
Adjudanten:
Nol Glaser (de Grasschoppers) en Chris Boerboom (St.Anneke). 
Chef Protocol: Joop Fackeldey (Sint Anneke).

 

.

 

1987 Prins: Harm den Eerste Scheepbouwer (foto) (Prinsenproclamatie was dit jaar in het Kolpinghuis).
Adjudanten: Ger de Groot (St. Anneke) en Joop Hartman. 
Pages: Sabine van Klisdonk en Irma van Breemen (Kiek ze Kieke).
Chef Protocol: Wiet Benda.
Jeugdprins:
Erwin den Eerste Maas
(foto)
Pages: Liesbeth Boef ('t Geberste Kruukske) en Saskia Stal (St. Anneke).
Adjudanten:
Nol Glaser (
de Grasschoppers) en Chris Boerboom (St. Anneke).
Chef Protocol:
Joop Fackeldey (St. Anneke).

 

.

 

1988 Prins: Frans den Derde Hendriks (foto).
Adjudanten:
Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters) en Gerard Heijnen.
Pages:
Miranda van de Brink en Helen van Lieshout.
Chef Protocol:
Piet van Breemen (Kiek ze Kieke). 
Jeugdprins:
Harold den Eerste
Smeeman (foto) ('t Swerte Schaop). 
Pages:
Esther Eigenhuijsen ('t Geberste Kruukske) en Cynthia van der Laan. 
Adjudanten:
Nol Glaser (
de Grasschoppers) en Peter Benders (St.Anneke).
Chef Protocol:
Joop Fackeldey (St. Anneke).

 

.

 

1989 Prins: Hans den Tweede Soulier (foto) (de Grasschoppers).
Adjudanten:
Ed de Winter (Kiek ze Kieke) en Jan Heukeshoven (de Deurzetters).
Pages:
Bianca d’Agnolo Vallan en Bianca Kleinschiphorst (
de Waoterjokers).
Chef Protocol: Piet van Breemen (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins:
Huug den Eerste Duin
(foto).
Pages:
Ellis Hoogveld en Edith van Munster.
Adjudanten:
Peter Benders (St. Anneke) en Nol Glaser (
de Grasschoppers).
Chef Protocol: Piet van Breemen (Kiek ze Kieke).

 

.

 

1990 Prins: Ed den Eerste Frinsel  (foto) (St.Anneke).
Adjudanten:
Theo van Gent (Kiek ze Kieke) en Bert Eigenhuijsen (St.Anneke).
Pages:
Carin van de Heuvel (St.Anneke)
en Sabine van de Kley. 
Chef Protocol: Carl Strik
('t Geberste Kruukske).
Jeugdprins:
Jero den Eerste Brugman
(foto).
Pages:
Caroline Janssen ('t Swerte Schaop)  en Petra Boerman.
Adjudanten:
Peter Benders (St.Anneke) en Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters).  
Chef Protocol:
Ton van de Laan
(de Vastenaovond Knonne).  

 

.

 

1991 Prins: Ton den Eerste van der Laan (foto) (de Vastenaovond Knonne).
Adjudanten:
Cees Kuijpers (St.Anneke)
en Ben Ikink (De Keulse Pot).  
Pages:
Angelique Hendriks
(’t Geberste Kruukske) en Pascalle Wolf.
Chef Protocol:
Carl Strik ('t Geberste Kruukske)
.
Jeugdprins:
Roy den Tweede Wolf
(foto).
Pages:
Nicole Dahrs en Paula de Winter (Kiek ze Kieke).
Adjudanten:
Peter Benders (St. Anneke) en Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters).  
Chef Protocol:
Ton van de Laan (de Vastenaovond Knonne).

 

.

 

1992 Prins: Willem den Eerste Arns (foto) (de Slurfers).
Adjudanten:
Willem Faber (Kiek ze Kieke) en  Henny Kleinschiphorst (de Waoterjokers). 
Pages: Esther Eigenhuijsen ('t Geberste Kruukske) en Cynthia van der Laan 
(St.Anneke).                
Chef Protocol:
Carl Strik
 (’t Geberste Kruukske).                
Jeugdprins:
Jeroen den Eerste Kwakernaat
(foto) ('t Halve centje).                       
Pages: 
Janneke Vermeulen en Femke Lelievelt (St. Anneke).                
Adjudanten:
Peter Benders (St. Anneke) en Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters)
.
Chef Protocol: Ton van de Laan.(de Vastenaovond Knonne).

 

.

 

1993 Prins: Ronald den Eerste Migo (foto).
Adjudanten:
Ron Reinink ('t Swere Schaop) en John Reijnen (de Slurfers). 
Pages: Tanja de Wolf (de Waoterjokers) en Monique Jeuken.   
Chef Protocol:
Carl Strik ('t Geberste Kruukske)
.                 
Jeugdprins:
Daniël den Eerste
Overdijk (foto) (de Vrolijke Kampeniers). 
Pages: Ellis van Gent (Kiek ze Kieke) en Suzanne Jacobs.
Adjudanten:
Peter Benders (St.Anneke) en Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters) met als reserve Theo van Gent
(Kiek ze Kieke).   
Chef Protocol:
Ton van de Laan
(de Vastenaovond Knonne).

 

.

 

1994 Prins: Ruud den Tweede de Vries (foto) (de Waoterjokers).
Adjudanten:
Piet Goudkuil (de Grasschoppers) en Norris Lees ('t Letste Muntje)
.
Pages:
Gercoline Janssen
(de Blauwe Schuit) en Marieke van Nijnanten (Kiek ze Kieke). 
Chef Protocol: Carl Strik ('t Geberste Kruukske).
Jeugdprins:
Rick den Eerste
Schouten (foto) (de Dolle Mollen). 
Pages: 
Loes Kersten ('t Swerte Schaop)  en Nancy van de Akker ('t Geberste Kruukske).            
Adjudanten:
Peter Benders (St. Anneke) en Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters)
Chef Protocol: Alwine de Winter (Kiek ze Kieke).  

 

..

 

1995 Prins: André den Eerste Smeeman (foto) ('t Swerte Schaop).
Adjudanten:
Peter Benders (St Anneke) en Mike Kokke (de Slurfers).
Pages: 
Natasje Hendriks ('t Geberste Kruukske)
en Bianca Dahrs.                                         
Chef Protocol: 
Carl Strik ('t Geberste Kruukske).                
Jeugdprins:
Robin
 (foto) den Eerste de Bruijn.
Pages: Anja Leerinhetvelt en Marron Meijer (Kiek ze Kieke)                                                                                              
Adjudanten:
Arie Willems (de Vrolijke Heikneuters)  en Peter Pfeil ('t Geberste Kruukske)
.
Chef Protocol: Alwine de Winter (Kiek ze Kieke).

 

.

 

1996 Prins: Peter den Eerste Janssen (foto) (St.Anneke).
Adjudanten:
Robbert van Veen (Kiek ze Kieke) en Tonnie Phoelich (Dweilorkest Al mo we Krupe).
Pages:
Melinda Greer (
’t Geberste Kruukske) en Ilonka Duijnstee (Sint Stevenskrupers).  
Chef Protocol: Carl Strik ('t Geberste Kruukske).
Jeugdprins:
Harry den Eerste
Straten
Pages: Shabana Tahal (de Dolle Mollen) en Ellen van der Mee (de Woaterjokers).
Adjudanten:
Peter Pfeil ('t Geberste Kruukske) en Perry Jacobs (de Deurzetters).
Chef Protocol: Alwine de Winter (Kiek ze Kieke).

 

.

 

1997 Prins: Carl den Eerste Strik (foto) ('t Geberste Kruukske).
Adjudanten:
Henk Reinders ('t Halve centje) en Jack Elbers (Dweilorkest Hupke Herrie)                         
Pages: 
Pascalle Coenen
('t Swerte Schaop)
en Esther Delgijer (de Waoterjokers).                
Chef Protocol: 
Jo de Bruijn (de Vrolijke Heikneuters).                             
Jeugdprins:
Niek den Eerste
Saleming (foto) ('t Geberste Kruukske).
Pages:
Maaike Onstenk (Kiek ze Kieke) en Kelly de Graaf (de Deurzetters).                  
Adjudanten:
Peter Pfeil ('t Geberste Kruukske) en Perry Jacobs (de Deurzetters).
Chef Protocol: Alwine de Winter (Kiek ze Kieke).

 

.

 

1998 Prins: Theo den Derde Berendsen (foto) (de Slurfers).
Adjudanten:
René Meyering (St. Anneke) en Eric Jansen (de Blauwe Schuit). 
Pages:
Bianca en Irina Verheul (Tweeling Kiek ze Kieke)
Chefs Protocol:
Carl Strik (’t Geberste Kruukske) en Paul Geerling (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins:
John den Eerste 
Kersten (foto).
Pages:
Janneke van de Donk en Charlie van Schijndel.
Adjudanten:
Perry Jacobs
(de Deurzetters) en Bert Oerlemans.  
Chef protocol: Ruud de Vries (de Waoterjokers).

 

.

 

1999 Prins: Lex den Eerste Peters  (foto).
Adjudanten:
Geert Alwicher (de Waoterjokers) en Wil Leseman ('t Swerte Schaop).
Pages: Sandra Sünnen
(de Vrolijke Heikneuters) en Angeline van Marmeren. 
Chef Protocol: Paul Geerling sr. (Kiek ze Kieke). 
Jeugdprins:
Jeroen den Tweede 
de Ruiter (foto).
Pages:
Marina Koenders en Domenique Armiënto.
Adjudanten:
Wilfred Verhaag en Bert Oerlemans.
Chef protocol:
Ruud de Vries (de Waoterjokers).

 

.

 

2000 Prins: Bas den Eerste Teurlings (foto) (de Slurfers).
Adjudanten:
Jan Albers (Kiek ze Kieke) en Sep Armiento ('t Geberste Kruukske).  
Pages:
Bianca Duppen ('t Swerte Schaop) en Anja Claassen (de St.Stevenskrupers).  
Chef Protocol:
Paul Geerling (Kiek ze Kieke). 
Jeugdprins: Joost den Eerste 
van Cleef (foto).
Pages:
Sherley Haefkens (de Deurzetters) en Cedie Sijben (de Narrenvogels). 
Adjudanten:
Bert Oerlemans en Wilfred Verhaag
Chef protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers).

 

.

 

2001 Prins: Stan den Eerste Brinkhof (foto) (Dweilorkest Blue Mops, Blauwe Schuit).
Adjudanten:
Erik Kleinschiphorst (de Waoterjokers) en Tom Thomassen ('t Schependom).
Pages:
Nancy van de Akker
(’t Geberste Kruukske) en Thirza Houtzager (de Platte Knip).
Chef Protocol:
Paul Geerling (Kiek ze Kieke). 
Jeugdprins: Rorry den Eerste
Brugmans (foto)
Pages:
Rianne van de Berg en Mariska Albrecht.
Adjudanten:
Bert Oerlemans en Alex Kirkenir
Chef protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers).

 

.

 

2002 Prins: Theo den Vierde Peters (foto).
Adjudanten:
Patrick Molemans (Kiek ze Kieke) en Colin Skinner (de St.Stevenskrupers).
Pages:
Femke Lelivelt (St. Anneke) en Ragna Kleinschiphorst (de Waoterjokers).
Chef Protocol:
Ruud Kleinschiphorst (de Waoterjokers).
Jeugdprins: Kevin den Eerste
Pfeil (foto) ('t Geberste Kruukske).
Pages: Samantha van der Linden (de Deurzetters) en Femke Engelaar (de Platte Knip).
Adjudanten: Frank de Water ('t Geberste Kruukske) en Alex Kirkeni r (de Vrolijke Heikneuters.)
Chef protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers).

 

.

 

2003  Prins: Jaap den Eerste Lamers (foto) ('t Gerberste Kruukske en dweilorkest de Volle Blaos).
Adjudanten: Remco Koolen ('t Swerte Schaop) en Maikel van Haaren
(St. Anneke).
Pages: Ellis van Gent (Kiek ze Kieke) en Janneke Teurlings.
Chef Protocol: Ruud Kleinschiphorst (de Waoterjokers).
Jeugdprins: Jerry den Eerste
Remmers (foto) (de Deurzetters).
Pages: Mandy Haefkens en Inonka Vilier.
Adjudanten: Gabriël van Heusden ('t Geberste Kruukske) en Geert Alwicher (de Waoterjokers).
Chef protocol: Ruud de Vries
 (de Waoterjokers).

 

.

 

2004 Prins: Gerard den Eerste Brouwer (foto) (de Keulse Pot).
Adjudanten: Theo Hellegers (Dweilorkest Al mo we krupe) en Vincent Verstraaten
Pages: Angelique Beumer ('t Geberste Kruukske) en Mandy McSorland
(de Waoterjokers).
Chef Protocol: Ruud Kleinschiphorst (de Waoterjokers).
Jeugdprins: Kevin den Tweede
Koppers (foto) (de Waoterjokers).
Pages: Mandy van Kouwen en Claudia van der Pol.
Adjudanten: Gabriël van Heusden ('t Geberste Kruukske) en Geert Alwicher (de Waoterjokers).
Chef protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers).

 

 

 

2005 Prins: Ariën den Eerste van den Berg (foto) (de Hofraad).
Adjudanten: Bart Jeuken (de Narrenvogels) en Anton Peters (de Vrolijke Heikneuters).
Pages: Boukje Leliveld (St. Anneke)) en Inge van Gent (Kiek ze Kieke).
Chef Protocol: Ruud Kleinschiphorst (de Waoterjokers).
Jeugdprins: Robin den Tweede
Baars (foto).
Pages:  Lieke Overdijk, Amber Jongmans en Claudia van der Pol.  
Adjudanten: Frank de Water ('t Geberste Kruukske) en Geert Alwicher (de Waoterjokers)
Chef protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers) en Gabriel van Heusden.

 

 

 

2006 Prins: Ton den Tweede Janssen (foto) ('t Swerte Schaop).
Adjudanten: Gerard Verhoeven (St. Anneke) en Gé Steeman (de Platte Knip).
Pages: Mariska Jansen ('t Geberste Kruukske) en Josine Caspers
(Sint Stevenskrupers).
Chef Protocol: Ruud de Vries
(de Waoterjokers).
Jeugdprins: Bart den Eerste Gijsbers
(foto).
Pages:  Ester Hendriks (St. Anneke) en Manon Barten ( Dweilorkest Al Mo We Krupe).
Adjudanten: Frank de Water ('t Geberste Kruukske) en Geert Alwicher (de Waoterjokers).
Chef protocol: Gabriel van Heusden.

 

 

 

2007 Prins: Johan den Eerste Klomp (foto) (de Hofraad).
Adjudanten: Maarten van Leth (de Blauwe Schuit) en Remco Benders (de St. Stevenskrupers).
Pages: Rianne Stunnenberg (de Platte Knip) en Suzanne Koebrugge (de Duvelse Dertien).
Chef Protocol: Theo van Gent (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Jaime den Eerste Tromp
(foto) ('t Swerte Schaop).
Pages:  Marloes Smolders en Jamie Sijben
Adjudanten: Frank de Water ('t Geberste Kruukske) en Vincent Janssen (de Platte Knip)
Chef protocol: Ronald Rutten

 

 

  2008 Prins: Robbert den Eerste van Veen (foto)  (Kiek ze Kieke).
Adjudanten: Edwin van den Akker ('t Geberste Kruukske) en Marcel Teunissen (Dweilorkest Al Mo We Krupe).
Pages: Christel Janssen (de Duumkes) en Lieke Braakhuis ('t Swerte Schaop)
Chef Protocol: Theo van Gent (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Rick den Tweede Driessen (foto) (St. Anneke).
Pages:  Jolien Nieboer (Kiek ze Kieke) en Jill van Holen (de Waoterjokers).
Adjudanten: Raymond Huiskens (de St. Stevenskrupers) en Henk Onstenk (de Duvelse Dertien)
Chef protocol: Ronald Rutten
 

 

  2009 Prins: Hans den Derde Hartelo (foto) (de Blauwe Schuit).
Adjudanten: Pascal Rutten (Kiek ze Kieke) en Wilfred Janssen (de Platte Knip).
Pages: Renee Reijnen (de Nimweegse Wieve) en Manon Benders (de Waoterjokers).
.) 
Chef Protocol: Theo van Gent (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Mitch den Eerste Gerrits  (foto) (Dweilorkest Al mo we krupe).
Pages:  
Manon Reichgelt (de Waal Sterretjes) en Lotte Gesthuizen (St. Anneke).
Adjudanten:
Edwin v/d Akker ( 't Geberste Kruukske) en Henk Onstenk (de Duvelse Dertien)
Chef protocol: Ronald Rutten.
 

 

  2010  Prins: Gerard den Tweede Kerkhof (foto).
Adjudanten: Vincent Dubben ('t Swerte Schaop) en Henri Strurkenboom.
Pages:
Ilja Geurts en Linda Postma ('t Gerberste Kruukske). 
Chef Protocol: John Reijnen (Keulse Pot)
Jeugdprins: Joep den Eerste Smolders (foto).
Pages:
Marlou Teurlings en Chantal Klomp.
Adjudanten:
Maickel Berenbroek en Henk Onstenk (de Duvelse Dertien).
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

  2011 Prins: Colin den Eerste Skinnner (foto) (Sint Stevenskrupers).
Adjudanten: Bart Burghouts (de Duvelse Dertien) en Mark Hartendorf (De Vrolijke Heikneuters).
Pages: Maike Onstenk (Kiek ze Kieke) en Laura Peters.
Chef Protocol: John Reijnen (Keulse Pot).
Jeugdprins: Ward den Eerste Nieboer (foto) (Kiek ze Kieke).
Pages:  Yvon de Groot en Lonneke Willems.
Adjudanten:
Maickel Berenbroek en Rob van Kol ('t Gerberste Kruukske)
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

  2012 Prins: Ronald den Tweede Rutten (foto).
Adjudanten: Marcel Raemakers ('t Swerte Schaop) en Jimmy Kosman (Dweilorkest Al Mo We Krupe).
Pages: Mieke Remers (de Waoterjokers) en Annemaricke van Summeren ('t Geberste Kruukske).
Chef Protocol: John Reijnen (Keulse Pot).
Jeugdprins: Pascal den Eerste Peeters (foto).
Pages: Julia Ummels (St. Stevenskrupers) en Demy Verhofstadt.
Adjudanten:
Rob van Kol  ('t Gerberste Kruukske) en Robbert Janssen (de Waoterjokers).
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

  2013 Prins: Ronald den Derde Roelofs (foto).
Adjudanten: Rogier Hagendoorn (De Duvelse Dertien) en Niels Hendriks (St. Anneke)
Pages: Mandy Haefkens (Al Mo we Krupe) en Saskia Edelenbosch ('t Durstige Bluumke)
Chef Protocol: Patrick Molenmans (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Quinn den Eerste van Leth  (foto) (De Blauwe Schuit)
Pages: Kimberly Bisschop (Al Mo We Krupe) en Babs Onstenk.
Adjudanten:
Rob van Kol  ('t Gerberste Kruukske) en Robbert Janssen (de Waoterjokers).
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

  2014 Prins: Hans den Vierde Ruijs (foto).
Adjudanten: Lars Hut (St. Stevenskrupers) en John Nijenhof (De Blauwe Schuit)
Pages: Nienke Janssen (Kiek ze Kieke) en Rosanne van der Heijden ('t Swerte Schaop)
Chef Protocol: Patrick Molenmans (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Alec den Eerste van der Steenstraten (foto) (Kiek ze Kieke)
Pages: Zoë van Zlifhout (De Duvelse Dertien) en Quinty van den Berg (De Derde Kamer/Mariekenpaleis)
Adjudanten: Robbert Janssen (de Waoterjokers) en Bram Nikkelen (de Deurdrievers).
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

 

2015 Prins: Simon den Eerste Overdijk (foto) (De Vrolijke Heikneuters)
Adjudanten: Hans Jansen-van Benthum (De Kwakbergband) en Roland Stenssen (Het Geberste Kruukske)
Pages: Laura Holland (De Waoterjokers) en Marinde Janssen (de Duumkes)
Chef Protocol: Patrick Molenmans (Kiek ze Kieke).
Jeugdprins: Koen den Eerste van der Zande (foto) ('t Swerte Schaop)
Pages: Anouk Spaan (De Narrenvogels) en Dionne van der Steenstraten (Kiek ze Kieke)
Adjudanten: Robbert Janssen (de Waoterjokers) en Bram Nikkelen (de Deurdrievers).
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

 

 

 

2016 Prins: Stasiu den Eerste Teunissen (foto)
Adjudanten: Louis Nieboer (Kiek ze Kieke) en Fred Rosmalen (St. Stevenskrupers)
Pages: Elleke van den Rijk en Paulien Raemakers
 ('t Swerte Schaop)
Chef Protocol: Colin Skinner (St. Stevenskrupers)
Jeugdprins: Tije den Eerste Duppen (foto) ('t Swerte Schaop)
Pages: Iris van den Biggelaar en Soraya Onstenk
Adjudanten: Jeffrey Rabeling en Mark Kruijsbergen.
Chef protocol: Geert Alwicher (de Waoterjokers). 
 

 

 

 

 

2017 Prins: Bart den Eerste van de Berg (foto)
Adjudanten: Björn Tieleman (St. Anneke) en René Janssen (De Duumkes en de St. Stevenskrupers)
Pages: Jasmijn Gielen
s (Kiek ze Kieke) en Marloes Smolders
Chef Protocol: Colin Skinner (St. Stevenskrupers)
Jeugdprins: Ryan den Eerste Wolf (foto)
Pages: Chiara Smeeman ('t Swerte Schaop) en Demi van Alst (De Waoterjokers)
Adjudanten: Mathijs Janssen (De Duumkes) Jeffrey Rabelink (De Vrolijke Heikneuters)
Chef protocol: Frank van de Water en Pascal Rutten (Kiek ze Kieke)
 

 

 

 

 

 

 

2018 Prins: Peter den Tweede (foto)
Adjudanten: Peter van der Velden (Kiek ze Kieke) en Tom Kleinschiphorst (Waoterjokers)
Pages: Jamie Ummels (St. Stevenskrupers) en Marleen van Pinxsteren ('t Swerte Schaop)

Chef Protocol: Colin Skinner (St. Stevenskrupers)
Jeugdprins: Thijs den Eerste Wolf (St. Stevenskrupers) (foto)
Pages: Merre Duppen ('t Swerte Schaop)en Juultje van Raaij
Adjudanten: Frank van Beckhoven (Kiek ze kieke) en Joost van den Broek (de Feestplekkers)
Chef protocol: Pascal Rutten (Kiek ze Kieke)

Heeft u aanvullingen of foto's? s.v.p e-mailen naar John de Kluijs